Harmonie ZUŠ Pardubice, Havlíčkova

Harmonie ZUŠ Pardubice, Havlíčkova  profil

hudba - hra v žesťovém souboru


Rozhovor

Jak se u vás (ve škole, v rodině, okolí) úspěch v soutěži Zlatý oříšek projevil?

 

Vedoucí souboru o vítězství ve Zlatém oříšku informoval vedení všech ZŠ členů souboru, takže informace byla umístěna na webových stránkách všech ZŠ. V některých školách úspěch dokonce vyhlásili školním rozhlasem, nebo přečetli před celou školou na vánoční akademii. Harmonici tedy byli veřejně ve své ZŠ oceněni za skvělou reprezentaci školy. Pro všechny členy souboru vynikající motivace a podpora chuti do další dřiny a díky prezentaci v médiích i obrovské osobní  zviditelnění.

V ZUŠ je vedení školy velmi potěšeno tak skvělým úspěchem a celorepublikovou reklamou, úspěch i s fotografiemi byl prezentován na nástěnce úspěchů naší ZUŠ, ovšem všichni členové souboru jsou při svých sólových, komorních i souborových vystoupeních velmi ostře sledováni, zda hrají opravdu tak špičkově!

 

Jak jste naložili nebo se chystáte naložit s finanční odměnou za vítězství v soutěži Zlatý oříšek?

 

Veškerá výhra v ZO bude použita na úhradu výjezdových soustředění ve Rvasicích http://www.ausid.cz/harmonie/fotogalerie/2016_09_Rvasice/2016_09_Rvasice.htm a na úhradu intenzívní práce webmastera webových stránek našeho souboru: http://www.ausid.cz/harmonie/

 

Jaké zajímavé soutěže/akce máte teď před sebou a čeho byste chtěli v nejbližší době, ale i třeba za 10 - 15 let dosáhnout?

 

Před námi je nahrávání 18.2. v Praze na Kavčích horách do dětského pořadu ČTV Planeta YÓ, vystoupení souboru v Rudolfinu na dvou koncertech 25.3. s Pražskou komorní filharmonií, dále vystoupení souboru 8.4. na celostátní soutěži Pardubická arabeska, vystoupení 15.4. na Mistrovství ČR a Pardubického vinařského půlmaratónu, komorní a sólová vystoupení členů souboru na všech koncertech naší ZUŠ, sólová mezinárodní soutěž Žestě Brno 3.6. pro všechny členy souboru, v červnu vystoupení na Pardubických slavnostech Zrcadlo umění.

Členové souboru by chtěli být nadále trvale úspěšní na všech sólových a komorních soutěžích, především mezinárodních. Za 10-15 let budou všichni členy nejlepších pardubických orchestrů všech žánrů, někteří uvažují i o profesionální dráze hudebníka!

 

Naše poslání

Nadační fond Zlatý oříšek se zaměřuje na vyhledávání a všestrannou podporu mimořádně nadaných a úspěšných
dětí České republiky.

Ve spolupráci s veřejnými institucemi, médii, sponzory a dárci se pro tyto
děti snažíme přinášet nové šance
a příležitosti, ale také vytvářet takové ekonomické podmínky, aby se mimořádné schopnosti těchto dětí mohly dále rozvíjet a nepromarnil se jejich obrovský potenciál.
Právě ten je naším jedinečným
národním bohatstvím a stojí na
něm budoucnost naší republiky i celého českého národa.

Podpořte nadané děti České republiky
č.ú: 255095320/0300
Účet pro dary z poštovních zásilek:
č.ú: 314492060/0300

PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajVysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj

Zlatý oříšek
již pomohl rozdělit
3.155.835 Kč

Zlatý oříšek podporují

VeoliaPreciosaActivaALZAFénixČEPS, a.s.TextilEco a.s.SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚNadace SovaHodinářství Bechyně