CrossDance

CrossDance  profil

tanec - caribbean show, latinoshow a synchro dance)


Rozhovor

Jak se u vás (ve škole, v rodině, okolí) úspěch v soutěži Zlatý oříšek projevil?

 

V televizi nás vidělo hodně lidí, kamarádů, učitelů, mnoho z nich nám gratulovalo. Bylo to moc příjemné. A třeba jsme přivedly i nějaké děti k tancování. Mohly se dívat na televizi a říct si – tohle by mě bavilo! Ale jinak je všechno při starém. Na tréninku musíme trénovat jako všichni ostatní a doma mýt nádobí stejně jako před Oříškem! J

 

Jak jste naložil nebo se chystáte naložit s finanční odměnou za vítězství v soutěži Zlatý oříšek?

 

Soutěžili jsme celý tým (5 holek) – trenéři nám peníze rozdělili a každá z nás je může použít na nějaké svoje taneční náklady. Individuální tréninky, kostýmy, nebo příspěvek na soutěž. Jsme rádi, že aspoň takhle můžeme rodičům pomoct, taneční sport je dost nákladný a zahraniční výjezdy obzvlášť. A ty nás právě baví ze všeho nejvíc!

 

Jaké zajímavé soutěže/akce máte teď před sebou a čeho byste chtěli v nejbližší době, ale i třeba za 10 - 15 let dosáhnout?

 

Některé holky z týmu se připravují na ME do Moskvy – ta se uskuteční už v březnu a je to naprosto skvělá soutěž, už jsme tam jednou byly… Ostatní čeká příprava nových týmů, sól a duetů a potom opět MČR a nominační soutěže na příští ME a MS. Každopádně si s holkami často povídáme o tom, že bychom moc chtěly vyrazit i na nějakou taneční soutěž do Ameriky. Bety by prý ještě raději i do Číny. Tam jsou totiž taky super tanečníci. V budoucnu bychom chtěly asi různě – ale všechny bychom chtěly nějak u tancování zůstat. Buď pokračovat na nějaké taneční škole, nebo hrát v muzikálu nebo stavět choreografie dětem.

 

Naše poslání

Nadační fond Zlatý oříšek se zaměřuje na vyhledávání a všestrannou podporu mimořádně nadaných a úspěšných
dětí České republiky.

Ve spolupráci s veřejnými institucemi, médii, sponzory a dárci se pro tyto
děti snažíme přinášet nové šance
a příležitosti, ale také vytvářet takové ekonomické podmínky, aby se mimořádné schopnosti těchto dětí mohly dále rozvíjet a nepromarnil se jejich obrovský potenciál.
Právě ten je naším jedinečným
národním bohatstvím a stojí na
něm budoucnost naší republiky i celého českého národa.

Podpořte nadané děti České republiky
č.ú: 255095320/0300
Účet pro dary z poštovních zásilek:
č.ú: 314492060/0300

PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajVysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj

Zlatý oříšek
již pomohl rozdělit
3.155.835 Kč

Zlatý oříšek podporují

VeoliaPreciosaActivaALZAFénixČEPS, a.s.TextilEco a.s.SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚNadace SovaHodinářství Bechyně