Známe vítěze 17. ročníku soutěže Zlatý oříšek

Vítězové soutěže Zlatý oříšek 2015 jsou veřejně vyhlášeni! A kdo to tedy je? Podívejte se do rubriky Zlatý koberec a seznámíte se s tanečnicí na invalidním vozíčku, hokejovou brankářkou, básnířkou a spisovatelkou, s všestranně nadanými dívkami s chutí pomáhat druhým, slabším a znevýhodněným, astronomkou, multiinstrumentalistou, stolní tenistkou, včelařkou, sportovní gymnastkou nebo houslistkou.

V letošním ročníku bylo opět velmi náročné vybrat vítěznou desítku z téměř dvou set přihlášených nadaných dětí, ale opět se povedlo a všem vítězům i ostatním „talentům“ přejeme, aby se jim nejen v roce 2016 dařilo vše, co si předsevzaly. Mnoho úspěchů!

Naše poslání

Nadační fond Zlatý oříšek se zaměřuje na vyhledávání a všestrannou podporu mimořádně nadaných a úspěšných
dětí České republiky.

Ve spolupráci s veřejnými institucemi, médii, sponzory a dárci se pro tyto
děti snažíme přinášet nové šance
a příležitosti, ale také vytvářet takové ekonomické podmínky, aby se mimořádné schopnosti těchto dětí mohly dále rozvíjet a nepromarnil se jejich obrovský potenciál.
Právě ten je naším jedinečným
národním bohatstvím a stojí na
něm budoucnost naší republiky i celého českého národa.

Podpořte nadané děti České republiky
č.ú: 255095320/0300
Účet pro dary z poštovních zásilek:
č.ú: 314492060/0300

PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajVysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj

Zlatý oříšek
již pomohl rozdělit
3.155.835 Kč

Zlatý oříšek podporují

Lacina FoundationVeoliaNF  VeoliaPreciosaToyotaInnogyPricewaterhouseCoopersActivaALZAFénixČEPS, a.s.ŽPSVTextilEco a.s.ČDSIKO KOUPELNY & KUCHYNĚNadace Naše dítě  Nadace SovaHodinářství BechyněKŠD Legal