Zlatý oříšek 2020 bezpečně

Zlatý oříšek – šance i pro hrdiny v boji s koronavirem!

Ačkoliv nám letošní rok zkomplikoval koronavirus, který kromě jiného ovlivnil veškeré aktivity našich dětí včetně všech soutěží a závodů, mnohé svůj čas a energii věnovaly pomoci v celonárodním boji proti této virové hrozbě. A právě tyto děti by mohly být letos v soutěži Zlatý oříšek vyzdviženy a oceněny. 

Zlatý oříšek je také jedna z mála akcí pro děti, která se v letošním roce vůbec uskuteční. Důvod je prostý: Zlatý oříšek 2020 proběhne s maximáilním důrazem na bezpečnost ve velké míře distančně, a to včetně jeho tradičního televizního finále.

A kdo se může do soutěžního klání zapojit a získat zajímavou finanční odměnu na podporu své další činnosti? Všichni jednotlivci i kolektivy ve věku 6 – 14 let, kteří letos vytvořili nebo učinili v různých oborech něco mimořádného. Může to být umění, sport, ekologie, přírodověda, chovatelství, jazykové schopnosti, zajímavý čin - třeba v boji proti koronaviru, nebo jakýkoli úspěch či cokoliv jiného. 

Tak neváhejte! Využijte příležitost získat prestižní ocenění Zlatý oříšek a finanční podporu pro další činnost.

Šance přihlásit se do letošního ročníku soutěže Zlatý oříšek právě nastala!!!

Uzávěrka přihlášek do 22. ročníku soutěže Zlatý oříšek je sice až 15. října, ale přihlášku do celonárodního kola soutěže je nejlépe vyplnit hned, a to přímo zde.

Doplňujeme, že přihlášku mohou vyplnit rodiče nebo zákonní zástupci dětí, kolektiv, soubor, tým dětí může přihlásit jejich trenér, vedoucí nebo učitel.

Těšíme se na vás!

Naše poslání

Nadační fond Zlatý oříšek se zaměřuje na vyhledávání a všestrannou podporu mimořádně nadaných a úspěšných
dětí České republiky.

Ve spolupráci s veřejnými institucemi, médii, sponzory a dárci se pro tyto
děti snažíme přinášet nové šance
a příležitosti, ale také vytvářet takové ekonomické podmínky, aby se mimořádné schopnosti těchto dětí mohly dále rozvíjet a nepromarnil se jejich obrovský potenciál.
Právě ten je naším jedinečným
národním bohatstvím a stojí na
něm budoucnost naší republiky i celého českého národa.

Podpořte nadané děti České republiky
č.ú: 255095320/0300
Účet pro dary z poštovních zásilek:
č.ú: 314492060/0300

PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajVysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj

Zlatý oříšek
již pomohl rozdělit
3.155.835 Kč

Zlatý oříšek podporují

Lacina FoundationVeoliaNF  VeoliaPreciosaToyotaInnogyPricewaterhouseCoopersActivaALZAFénixČEPS, a.s.ŽPSVTextilEco a.s.ČDSIKO KOUPELNY & KUCHYNĚNadace Naše dítě  Nadace SovaHodinářství BechyněKŠD Legal