Ceny v soutěži Zlatý oříšek Středočeského kraje 2013 jsou rozdány

Zlatý oříšek Středočeského kraje, šek na podporu v hodnotě 10.000 korun, diplom a celodenní rodinnou vstupenku do aquaparku si v silné konkurenci odnesla čtrnáctiletá krasobruslařka Anna Dušková z Lysé nad Labem, čtrnáctiletý kytarista a zpěvák Jan Doskočil ze Žernovky a rokenrolová taneční skupina třináctiletých dívek Madona TŠ Twist z Říčan. Všichni vítězové, ale i nominovaní mají šanci postoupit do celostátního kola Zlatého oříšku, jehož finále se vysílá na Nový rok v České televizi.

Kromě středočeských cen byly také uděleny ceny Zlatý oříšek starosty města a dva granty v hodnotě 25.000 korun. Grant si zasloužili třináctiletý triatlonista Matěj Burian a patnáctiletý modelář Jan Pastejřík. Sošku si odnesla devítiletá jezdkyně na koni a parkuristka Julie Pásková,která přijela během svého vystoupení na jeviště přímo na poníkovi. Navíc se ujala slavnostního nasvícení zrekonstruovaného říčanského hradu, které proběhlo po skončení soutěže. Všichni tři získali ještě celodenní vstupenku do aquaparku.

Naše poslání

Nadační fond Zlatý oříšek se zaměřuje na vyhledávání a všestrannou podporu mimořádně nadaných a úspěšných
dětí České republiky.

Ve spolupráci s veřejnými institucemi, médii, sponzory a dárci se pro tyto
děti snažíme přinášet nové šance
a příležitosti, ale také vytvářet takové ekonomické podmínky, aby se mimořádné schopnosti těchto dětí mohly dále rozvíjet a nepromarnil se jejich obrovský potenciál.
Právě ten je naším jedinečným
národním bohatstvím a stojí na
něm budoucnost naší republiky i celého českého národa.

Podpořte nadané děti České republiky
č.ú: 255095320/0300
Účet pro dary z poštovních zásilek:
č.ú: 314492060/0300

PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajVysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský kraj

Zlatý oříšek
již pomohl rozdělit
3.155.835 Kč

Zlatý oříšek podporují

VeoliaPreciosaActivaALZAFénixČEPS, a.s.TextilEco a.s.SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚNadace SovaHodinářství Bechyně